Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
16 °C
AAA

Policjanci z Myszkowa przechwycili narkotyki

Wiadomości
Myszkowscy policjanci przeprowadzili kontrolę pojazdu, podczas której przechwycili narkotyki. Przy jednym z pasażerów policjanci znaleźli zawiniątko z amfetaminą, tabletki ekstazy i marihuanę.

Wczoraj, około godziny 21.00 myszkowscy policjanci zatrzymali do kontroli skodę. I już na początku policyjnej kontroli wyszło na jaw, że 26-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Został ukarany 500 zł mandatem karnym. Podczas czynności policjanci zauważyli, że podróżujący w samochodzie pasażer jest bardzo zdenerwowany kontrolą. Mundurowi postanowili sprawdzić co jet tego powodem.

Jak się okazało, 24-latek ukrywał niedozwolone substancje... W czasie kontroli znaleźli  przy nim zawiniątko z amfetaminą, marihuanę i tabletki ekstazy. Mieszkaniec Żarek został zatrzymany. Łącznie stróże prawa przechwycili ponad 400 działek nielegalnych substancji oraz tabletki ekstazy. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 3 lata więzienia. To nie pierwsza wpadka 24-latka...

foto: KMP Myszków


Komentarze