Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
18 °C
AAA

Policjanci organizują charytatywny koncert. Dla kolegi

Wiadomości
Piotr Habryka to sosnowiecki policjant, który został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. 33-latek doznał silnego urazu czaszkowo-mózgowego. Nie poddał się. Teraz toczy się walka o jego powrót do zdrowia. Nie zostawili go w potrzebie jego koledzy, którzy zorganizowali koncert charytatywny.

18 października w Sosnowcu zespoły Deadlines oraz Devil in The Name zagrają dla Piotra Habryki. Zespoły zagrają charytatywnie na koncercie w klubie VHS. To już kolejna inicjatywa mundurowych, by pomóc policjantowi w kosztownej rehabilitacji. Organizatorem koncertu jest mysłowicki policjant i kolega Piotrka – sierż. Tomasz Wyszomirski.

Habryka poddawany jest intensywnej, kompleksowej, ale jednocześnie bardzo kosztownej rehabilitacji. Piotrek jest silnym, niezwykle aktywnym mężczyzną, a sport to jego pasja. Futbol nie ma przed nim tajemnic. Możemy pomóc mu w powrocie do służby i na murawę!

Na koncert, który odbędzie się 18 października o 19.30 w klubie VHS w Sosnowcu przy ul. Małachowskiego 24, obowiązuje wstęp za opłatą do puszki fundacji VOTUM, która opiekuje się Piotrkiem.

Źródło: śląska policja


Komentarze