Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
2 °C
AAA

Piłka nożna w woj. śląskim! Jakie mecze czekają na nas w weekend?

#Regionalna piłka
Mimo pandemii COVID-19, piłka nożna w naszym regionie nie zwalnia! Kolejne ciekawe pojedynki czekają na fanów lokalnego futbolu. Przypominamy, że aktualnie obowiązuje zakaz udziału publiczność w wydarzeniach sportowych. W niedzielę przypada święto, dlatego spotkania odbędą się tylko w sobotę.

Sobota


9.00
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
TS Podbeskidzie – ROW 1964 Rybnik,

10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Górnik Zabrze – GKS Piast Gliwice,
Raków Częstochowa – Ruch Radzionków,
MKS Zaborze – Skra Częstochowa,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
GKS Tychy – Ruch Radzionków,
Piast Gliwice – BTS Rekord,

11.00
ZINA IV liga – I grupa
Warta Zawiercie – Szombierki Bytom,
Sarmacja Będzin – Polonia Łaziska Górne,
Unia Dąbrowa Górnicza – Znicz Kłobuck,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
Przyszłość Ciochowice – Czarni Pyskowice,
Sośnica Gliwice – Tęcza Wielowieś,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Urania Ruda Śląska – Pogoń Imielin,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Zagłębie II Sosnowiec – Górnik Piaski,
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Wisła Kraków,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
UKS Ruch Chorzów – GKS 1962 Jastrzębie,
Ruch Chorzów SA – Rozwój Katowice,

11.30
Zina IV liga – I grupa
Drama Zbrosławice – Przemsza Siewierz (w Radzionkowie)
Zina IV liga – II grupa
Rozwój Katowice – Iskra Pszczyna,

12.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Łąka – LKS Wisła Wielka,
Centralna Liga Juniorów U-17
Gwarek Zabrze – Rozwój Katowice,

13.00
III liga
Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra,

13.30
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Lotnik Kościelec – Warta Mstów,

14.00
Ekstraliga kobiet
ROW Rybnik – UKS SMS Łódź,
III liga
Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice,
LKS Goczałkowice – Foto-Higiena Gać,
Zina IV liga – I grupa
AKS Mikołów – RKS Grodziec,
JSP Szczakowianka – Gwarek Ornontowice,
Zina IV liga – II grupa
Unia Turza Śląska – MRKS Czechowice-Dziedzice,
Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski,
Drzewiarz Jasienica – Orzeł Łękawica,
Decor Bełk – Kuźnia Ustroń,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Sokół Orzech – Odra Miasteczko Śląskie,
Czarni Kozłowa Góra – Górnik Bobrowniki Śląskie,
Olimpia Boruszowice – Orzeł Miedary,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Zabrze)
KS 94 Rachowice – Concordia Knurów,
Burza Borowa Wieś – ŁTS Łabędy,
Gwiazda Chudów – Piast II Gliwice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Częstochowa)
Zieloni Żarki – Sparta Szczekociny,
Piast Przyrów – Gmina Kłomnice,
Orzeł Kiedrzyn – Grom Cykarzew,
Unia Rędziny – Stradom Częstochowa,
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Liswarta Krzepice – Olimpia Truskolasy,
Promień Glinica – Sparta Lubliniec,
Amator Golce – MLKS Woźniki,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Unia Racibórz – Dąb Gaszowice,
Naprzód Borucin – LKS Tworków,
Zameczek Czernica – LKS Krzyżanowice,
Czarni Gorzyce – KS 1905 Krzanowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
MKS 32 Radziejów-Popielów – Pierwszy Chwałowice,
Granica Ruptawa – Polonia Łaziska,
Płomień Połomia – MKS Czerwionka,
Rymer Rybnik – Forteca Świerklany,
Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Ostoja Żelisławice – Unia Ząbkowice,
Tęcza Błędów – Górnik Wojkowice,
Cyklon Rogoźnik – Błękitni Sarnów,
Źródło Kromołów – Niwy Brudzowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy - II)
Przełom Kaniów – Piast Bieruń Nowy,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Błyskawica Drogomyśl – Wisła Strumień,
LKS 99 Pruchna – Cukrownik Chybie,
Beskid Skoczów – LKS Goleszów,
Spójnia Zebrzydowice – LKS Pogórze,
Tempo Puńców – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe,
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Żywiec)
Bory Pietrzykowice – Soła Rajcza,
Czarni-Góral Żywiec – Góral Istebna,
Muńcuł Ujsoły – Metal Węgierska Górka,
Koszarawa Żywiec – Podhalanka Milówka,
Centralna Liga Juniorów U15
Rozwój Katowice – FC Wrocław Academy,
I Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy
Zagłębie Sosnowiec – Stadion Śląski Chorzów,

14.30
Zina IV liga – II grupa
Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Unia Książenice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
MKS Siemianowiczanka – Orzeł Mokre,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
Czarni Jaworze – MRKS II Czechowice-Dziedzice,

15.00
I liga kobiet
Rekord Bielsko-Biała – Resovia,

15.30
Ekstraliga kobiet
Czarni Sosnowiec – GKS Katowice,

16.00
II liga kobiet
Skra Częstochowa – Ziemia Lubińska Czerniec,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy,

17.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa II (Lubliniec)
Pogoń Kamyk – KS Panki,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
GKS II Katowice – LGKS 38 Podlesianka Katowice,

18.00
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – AZS UŚ Katowice,
III liga
Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry.


Komentarze