Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Pijany awanturował się w hotelu. W kieszeni miał amfetaminę

Wiadomości
Zarzut posiadania amfetaminy usłyszał mieszkaniec Łazisk Górnych, który w jednym z miejscowych hoteli wszczął awanturę i zaczepiał klientów. Jak się okazało, obezwładniony przez policjantów agresor miał przy sobie amfetaminę. Za posiadanie ponad 200 działek narkotyku odpowie przed sądem.

W piątek (27 marca) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych interweniowali w jednym z miejscowych hoteli. Jedne z klientów wszczął tam awanturę. Jak relacjonowała obsługa lokalu, w pewnym momencie 32-latek zrobił się bardzo agresywny, kopał w drzwi, zaczepiał pozostałych gości, a także wybiegał na ulicę usiłując zatrzymać jadące samochody. Mundurowi bardzo szybko obezwładnili agresywnego awanturnika. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu, dlatego też stróże prawa podjęli decyzję o umieszczeniu go w izbie wytrzeźwień.

Czytaj także: Wodzisław Śląski: Wynajmowany dom przerobił na plantację konopi!

Tam z kolei okazało się, że mieszkaniec Łazisk Górnych ma przy sobie narkotyki. Strunowy woreczek z zawartością ponad 200 działek amfetaminy mężczyzna ukrył w bieliźnie. Mężczyzna został zatrzymany i zamiast na izbie, noc spędził w policyjnym areszcie, a następnego dnia kryminalni z łaziskiego komisariatu przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

32-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Złożył też wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat więzienia.


Komentarze