Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

Pies biegał na autostradzie A1 pełnej rozpędzonych pojazdów! Uratowali go policjanci [FOTO]

Wiadomości
TAGIpies
Funkcjonariusze kłobuckiej drogówki ocalili psa, który biegał po węźle prowadzącym do autostrady A1, pełnej rozpędzonych pojazdów.

W miniony weekend oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, otrzymał zgłoszenie dotyczące biegającego psa po terenie pełnej rozpędzonych pojazdów autostrady A1, przebiegającej między innymi przez teren powiatu kłobuckiego. We wskazane miejsce niezwłocznie udali się policjanci kłobuckiej drogówki. Okazało się, że po węźle prowadzącym do ruchliwej autostrady biega wystraszony, zdezorientowany i głodny pies.

Mundurowi złapali zwierzę wykazując się przy tym ogromnym refleksem, a ponadto wrażliwością ponieważ nakarmili czworonoga. Następnie zwierzę zostało przekazane pracownikowi Urzędu Miasta w Kłobucku. Biorąc pod uwagę występujące w tym miejscu natężenie ruchu i bezradność niemogącego opuścić węzeł psa można powiedzieć, że policjanci uratowali mu życie. Obecnie „najlepszy przyjaciel człowieka” znajduję się w schronisku dla zwierząt i oczekuje na nowego właściciela.

 

źródło: KPP Kłobuck