Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
20 °C
AAA

Ostatnia szansa by wziąć udział w Intel Extreme Masters Katowice 2022

Finały IntelⓇ Extreme Masters Katowice 2022 powracają do Spodka już 25-27 lutego po raz 10. w historii. Legendarne wydarzenie, które znają wszyscy fani sportu elektronicznego, po raz kolejny, po dwóch latach przerwy, odbędzie się z udziałem kibiców. W tegorocznej edycji w dwóch turniejach zmierzą się najlepsi gracze z całego globu.

Na scenie głównej odbędzie się wyczekiwany turniej Counter-Strike: Global Offensive, który stanowi dla zawodników zwieńczenie etapu rywalizacji w cyklu ESL Pro Tour. Podczas weekendu pełnego emocji jedne z najlepszych drużyn na profesjonalnej scenie zmierzą się w walce o trofeum, punkt w Intel Grand Slam oraz lwią część puli nagród, która w tym roku wyniesie milion dolarów.

Na fanów starć Zegów, Terran i Protosów również czeka nie lada gratka. Po całorocznej, zaciętej rywalizacji w StarCraft II, spośród 36 graczy z całego globu zostanie wyłoniony niekwestionowany mistrz świata, który wróci do domu ze swoją częścią puli nagród o wartości 500 tysięcy dolarów. 

Przypominamy, że wszystkie miejsca w tym roku są biletowane, więc jest to ostatnia szansa na zdobycie wejściówki na wydarzenie. Ze względów bezpieczeństwa w tym roku nie zostanie otwarta strefa IEM Expo.

Trzecia, ostatnia pula sprzedaży biletów startuje już jutro o godzinie 14:00. Bilety można nabyć przez portal eBilet.pl

W celu zapewnienia wszystkim uczestnikom jak najbezpieczniejszego doświadczenia do wejścia na teren wydarzenia wymagany będzie ważny Unijny Certyfikat Covid.

 

materiał prasowy


Komentarze