Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-4 °C
AAA

Odrabianie zaległości. Piłkarski rozkład jazdy na weekend!

#Regionalna piłka
Zbliża się zima, a wraz z nią przerwa w rozgrywkach piłkarskich. Na szczęście jeszcze możemy nacieszyć się trochę piłką nożną w naszym regionie. Poniżej plan na weekend!

Sobota
11.00
Zina IV liga – I grupa
Warta Zawiercie – Znicz Kłobuck,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Sparta Katowice – GKS II Katowice,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Błękitni Sarnów – Ostoja Żelisławice,
Górnik Piaski – Cyklon Rogoźnik,
Górnik Wojkowice – Źródło Kromołów,

12.30
Fortuna I liga
GKS 1962 Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec,

13.00
III liga
Polonia Bytom – Stal Brzeg,
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Nysa,
Zina IV liga – I grupa
Śląsk Świętochłowice – MKS Myszków,
Zina IV liga – II grupa
LKS Czaniec – GKS II Tychy,
Jedność 32 Przyszowice – GKS Radziechowy-Wieprz,
Zina Klasa okręgowa – Grupa I (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra – Odra Miasteczko Śląskie,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica,
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Rybnik)
Forteca Świerklany – Płomień Połomia,
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Katowice)
Naprzód Lipiny – Pogoń Imielin,
Górnik 09 Mysłowice – Urania Ruda Śląska,
MK Górnik Katowice – Orzeł Mokre,
Wawel Wirek – MKS Siemianowiczanka,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – I)
LKS Łąka – BKS Stal Bielsko-Biała,
Zina Klasa okręgowa – Grupa V (Bielsko-Biała-Tychy – II)
MKS Lędziny – LKS Bestwina,
I Liga Wojewódzka A1 Junior
Skra Częstochowa – Odra Centrum Wodzisław Śląski,

13.30
Półfinał Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Lubliniec
Unia Kalety – Promień Glinica,

14.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa VI (Skoczów)
Błyskawica Drogomyśl – Wisła Strumień,

17.00
Półfinał Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz
Naprzód Syrynia – LKS Krzyżanowice,

15.30
Zina IV liga – I grupa
Ruch Radzionków – Polonia Łaziska Górne,

17.30
PKO Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław,

18.00
III liga
Ruch Chorzów – Górnik II Zabrze,
Statscore Futsal Ekstraklasa
Rekord Bielsko-Biała – FC Toruń,
I liga futsalu
GKS Tychy – KS AZS UMCS Lublin,

Niedziela
10.00
I Liga Wojewódzka A1 Junior
TS Podbeskidzie – ROW 1964 Rybnik,

11.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa IV (Sosnowiec)
Niwy Brudzowice – Tęcza Błędów,

12.00
Centralna Liga Juniorów
Górnik Zabrze – Legia Warszawa,

12.45
II liga
GKS Katowice – Motor Lublin,

13.00
Zina Klasa okręgowa – Grupa III (Racibórz)
LKS Tworków – LKS 1908 Nędza,
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin,

15.00
PKO Ekstraklasa
Raków Częstochowa – Warta Poznań (w Bełchatowie),

16.00
I liga futsalu
Gwiazda Ruda Śląska – Futsal Nowiny,

18.00
II Liga Futsalu
MTS Knurów – Bongo Krapkowice.


Komentarze