Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
24 °C
AAA

Narkotyki schowane w torebce. 35-letnia siemianowiczanka w rękach policji

Wiadomości
Od pewnego czasu kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej „przyglądali się” 35-letniej mieszkance Siemianowic. Z informacji zgromadzonych przez policjantów jasno wynikało, że kobieta ma posiadać większe ilości narkotyków.

Kryminalni czekali na odpowiedni moment, aby realizacja mogła zakończyć się sukcesem. W środę, wspólnie z policjantami z prewencji, przyjechali do mieszkania siemianowiczanki. Podczas przeszukania znaleźli ukryte w różnych miejscach narkotyki. Największa paczka schowana była w torebce w szafie. Z zabezpieczonej amfetaminy można było w sumie przygotować aż 2700 działek dilerskich.

Kobieta została zatrzymana pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków. W prokuraturze usłyszała zarzut za to przestępstwo, które zagrożone jest karą aż do 10 lat więzienia. Dodatkowo zastosowano wobec 35-latki policyjny dozór i poręczenie majątkowe. Z uwagi na fakt, że podejrzana jest matką pięciorga dzieci, z których czwórka jest małoletnia, materiały zostały przekazane do sądu rodzinnego, celem podjęcia stosownych decyzji opiekuńczo-wychowawczych.

 

źródło: śląska policja


Komentarze