Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Najgorsze prezenty na Dzień Chłopaka! [ZDJĘCIA]

Wiadomości
Ostatni dzień września to święto wszystkich chłopaków. I tych dużych oraz tych małych. Drogie Panie! Prezent dla kolegi, syna, partnera, taty czy dziadka musi być przemyślany. Sprawdźcie czego należy unikać!

1. Bielizna

W wielu sklepach z drobiazgami możemy znaleźć okolicznościową bieliznę ze śmiesznymi motywami. Bokserki w serduszka, słonikiem lub z dziwnymi napisami nie są najlepszym pomysłem na prezent. Obdarowany facet może uśmiechnie się z grzeczności, ale nigdy nie założy takiego podarunku. Również skarpety mogą okazać się niewypałem.

2. Odzież

Podobna rzecz tyczy się zwykłej odzieży. Nie dość, że możecie nie trafić z rozmiarem, to w dodatku podarowane ubrania mogą po prostu nie trafić w jego gust. Chociaż większość facetów nie lubi chodzić na zakupy, to jednak znają swój styl i nie czują się komfortowo, gdy przedstawicielka płci pięknej próbuje ubrać ich na swój sposób.

3. Kosmetyki do golenia

Jeżeli kobiety wiedzą najlepiej jakie szampony lub kosmetyki do makijażu są dla nich najlepsze, tak samo mężczyźni mają swoich faworytów w kwestii golenia. Naprawdę nie musicie wydawać pieniędzy na coś, co każdy prawdziwy mężczyzna ma już w swojej łazience. O jego zapasy zapewne zadba mama, która podaruje mu na święta kosmetyki do golenia.

4. Kwiaty

Chyba najgorszy prezent, jaki może sobie wyobrazić każdy chłopak. I nie chodzi o to, że nie lubią kwiatów. Po prostu nie wiadomo co z nimi zrobić. Szybką więdną, a też większość facetów nie przywiązuje do nich szczególnej uwagi.

5. Książka i płyty

Przy kupowaniu książek lub płyt muzycznych często zapominamy o tym, że kupujemy je dla kogoś, a nie dla siebie. Potrzebny jest dobry research, aby trafić w gust obdarowywanej osoby. Dlatego jeżeli nie wiecie, co lubi czytać lub słuchać wasz "cel", to zrezygnujcie z tego pomysłu.

6. Gry komputerowe

Podobnie jest z grami komputerowymi. Sama wiedza, że ktoś lubi grać nie wystarcza, aby taki prezent był trafiony. Często możecie wydać mnóstwo pieniędzy na tytuł, który szybko trafi do szuflady i już nigdy nie ujrzy światła dziennego.

7. Słodycze

Umówmy się, że łakocie każdy może sobie kupić. Ponadto objadanie się nimi nie jest zdrowe. Dlatego kosz słodyczy również może okazać się nietrafionym prezentem.

8. Obiad z (przyszłą) teściową

Relacja teściowa - zięć to oczywiście nieprawdziwy stereotyp. Jednak uwierzcie lub nie. Wasi mężowie czy narzeczeni woleliby spędzić Dzień Chłopaka w inny sposób. 


Komentarze