Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-3 °C
AAA

Nad popularnym stawem "Rybołówka" maski nie są mile widziane!

Wiadomości
Kompleks "Rybołówka" w Mikołowie zyskał "sławę" w pierwszym miesiącu obowiązywania. Na początku kwietnia do Internetu trafiło nagrania, na którym widać było "kontrowersyjną" dla wielu osób interwencję policji.

Policjanci 5 kwietnia przyjechali na kontrolę nad staw Rybołówka i do pobliskiego "fish parku" który jest popularnym miejscem nie tylko wśród mieszkańców Mikołowa, ale również przyjezdnych z sąsiednich miejscowości. Nad tym małym zbiornikiem wodnym można łowić ryby, dobrze zjeść lub po prostu odpocząć.

Jednak na początku kwietnia nadal obowiązywały surowe rygory dot. zagrożenia epidemiologicznego. Policjanci sprawdzali, czy wszyscy obecni wówczas nad stawem są klientami restauracji, czy po prostu łamią obowiązujące wówczas zasady.

Jak widać, tamta historia utkwiła w pamięci właścicielom kompleksu nad Rybołówką. Przy wejściu na teren "fish parku" umieszczona została specyficzna tablica informacyjna. W dosyć dosadny sposób informuje, że wszyscy w Rybołówce są świadomi "jak wielkim oszustwem jest tak zwana pandemia COVID-19". Na tablicy możemy wyczytać, że na terenie parku obowiązuje zakaz zwracania komuś uwagi na brak jakiegokolwiek zakrycia twarzy. Autorzy zachęcają wszystkich tych, którzy wierzą i obawiają się koronawirusa, aby po prostu wrócili do samochodów i odjechali.

A wy co myślicie o takiej postawie?


Komentarze