Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

Myszków: w ciągu kilku dni dwukrotnie wpadł z amfetaminą

Wiadomości
Myszkowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich przejęli należącą do 30-latka amfetaminę. Podejrzany w tej sprawie mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący jej posiadania. Tydzień temu ten sam mężczyzna wpadł w podobny sposób. Też z amfetaminą.

W czwartek myszkowscy policjanci z zespołu ds. nieletnich zatrzymali 30-latka z Myszkowa. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania doszło na ulicy Słowackiego. Z ustaleń śledczych wynikało, że dobrze znany im  30-latek może posiadać nielegalne substancje. Podczas kontroli pojazdu którym kierował 30-latek (bez uprawnień) mężczyzna "dyskretnie" odrzucił czerwono-białe pudełko za ogrodzenie jednej z posesji.

Jak się okazało, w pojemniku znajdowała się biała substancja. Po jej sprawdzeniu testerem narkotykowym policjanci potwierdzili, że to amfetamina z której można było przygotować 46 porcji tego narkotyku. Podobna sytuacja miała miejsce kilka dni wcześniej. Ten sam 30-latek wpadł w ręce- tym razem kryminalnych- również z amfetaminą...

Myszkowianin został zatrzymany. Usłyszał już zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz nawet 3 lata za kratami. O jego losie zadecyduje sąd.

Foto: KPP w Myszkowie


Komentarze