Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
3 °C
AAA

Mieszkaniec Chorzowa ukrył narkotyki... w pociągu

Miasta
Kryminalni z chorzowskiej „dwójki” ustalili, że 21-letni mieszkaniec Chorzowa może posiadać przy sobie znaczną ilość narkotyków. Okazało się, że mężczyzna swój plecak z amfetaminą i ecstasy zostawił w pociągu. Współpracujący z przewoźnikiem policjanci szybko zabezpieczyli plecak z narkotykami. Chorzowianin usłyszał już zarzuty. Decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego chorzowskiej „dwójki” ustalili, że 21-letni mieszkaniec Chorzowa ma w plecaku przewozić większą ilość narkotyków. Natychmiast podjęli stosowne działania i go zatrzymali. Przy mężczyźnie nie znaleziono jednak żadnych niedozwolonych środków. Chorzowianin zaprzeczał też, aby miał jakikolwiek plecak. Operacyjni nie dali jednak wiary jego wyjaśnieniom. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich funkcjonariuszy, szybko ustalili, że 21-latek swój plecak celowo pozostawił w pociągu, którym przyjechał.

CZYTAJ TAKŻE - Kryzys śmieciowy w Chorzowie

Policjanci, dzięki współpracy z przewoźnikiem ustalili, że podczas sprzątania wagonów, personel ujawnił plecak z zawartością nieznanej substancji. Pakunek został zabezpieczony. Jak wykazały wstępne badania, było to 80 gramów ecstasy i 86 gramów amfetaminy. Decyzją prokuratury 21-latek został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.


Komentarze