Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

Miejski radny wyśmiewa problemy osobiste pracownicy urzędu?

O szokującej sprawie informuje Dariusz Wójtowicz, prezydent Mysłowic nazywając sprawę dosadnie - kompromitacja samorządu. Podczas sesji rady miasta jeden z radnych miał żartować z rozwodu pracownicy magistratu.

Widzę z pieczątki, że pani naczelnik wycięła nazwisko męża. Chciałem się dowiedzieć, czy ta Pani jest po rozwodzie? - takie słowa wypowiedział podczas sesji radny Jacek Szołtysek.

To wywołało wzburzenie na sali. Radny przeprosił za swoje zachowanie. Prezydent uważa, że to poniżenie pani naczelnik i potępia takie działania.

[CZYTAJ TAKŻE: Prezydent Dąbrowy spotka się z mieszkańcami w sprawie CPK]

Wyśmiewanie na forum publicznym pracowników Urzędu Miasta Mysłowice i jednocześnie poniżanie ze względu na życiowe tragedie jest niedopuszczalne. Wnoszę, aby Pan radny, również na forum publicznym przeprosił Panią Naczelnik. W innym przypadku będę zmuszony wystąpić na drogę sądową. - napisał Dariusz Wójtowicz, prezydent Mysłowic.

Jego zdaniem taki poziom dyskusji nie licuje z powagą funkcjonariusza publicznego, jakim jest radny miejski i jednocześnie wykładowca z tytułem profesora.


Komentarze