Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Kolejny dzień otwarty w Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych w Bytomiu

fot. UM Bytom
Jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Europie - Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych w Bytomiu po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzenia wolnego czasu na… siłowni wewnętrznej. Już w sobotę, 2 października od 11:00 do 18:00 KS Skarpa Bytom przygotowała wiele atrakcji i darmowych zajęć pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Podczas dnia otwartego na siłowni wewnętrznej będzie można skorzystać z treningu OCR, Kalisteniki - trening oporowy oparty na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała, Pilates, Slackline oraz ćwiczeń wzmacniających mięśnie całego ciała.

Uwaga! Liczba miejsc w dniu otwartym ograniczona. Zapisy na zajęcie w recepcji budynku Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych oraz pod numerem tel. 601 141 111.

Oto plan dnia otwartego, 2 października:

11:00 - 12:00 - Interwał + płaski brzuch
12:00 - 13:00 - Pilates
13:00 - 14:00 - Slackline
14:00 - 15:00 - Kalistenika
15:00 - 16:00 - Trening OCR
16:00 - 17:00 - wzmocnienie mięśni całego ciała
17:00 - 18:00 - pośladki boom.

 

Przypomnijmy, że w miejscu, gdzie powstaje Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych fedrowała Kopalnia Węgla Kamiennego „Rozbark”. Po jej likwidacji w 2004 roku część zachowanych obiektów - cechownia i budynek administracyjny - zostały zrewitalizowane na potrzeby Teatru „Rozbark”. Pozostałe obiekty - szyb „Bończyk”, dawna kotłownia, budynek dawnej rozdzielni, a także mur oporowy zostały przystosowane na potrzeby Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych, dzięki czemu nadal będą służyć mieszkańcom.

 

źródło: UM Bytom