Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
7 °C
AAA

Klubowa impreza na Stadionie Śląskim!

Miasta
Już dzisiaj na murawie Stadionu Śląskiego odbędzie się Pepsi Silesia Beats. Fantastyczni twórcy muzyki klubowej zagrają koncert online!

TRZY EDYCJE ( czerwiec, lipiec, sierpień ) podczas których imprezowa poprzeczka urośnie bardzo wysoko, a zakończy się Dj’skim rekordem! Aby poznawać szczegóły tych wydarzeń, atrakcje, kolejne etapy... należy bacznie obserwować oficjalne kanały PEPSI SILESIA BEATS w social mediach oraz oficjalną stronę pepsisilesiabeats.com na której sprawdzicie hot newsy, artystów, kolejne etapy i szereg ważnych informacji.

Przygotujcie swoje najlepsze stroje, załóżcie najlepsze szpilki lub wyciągnijcie z szafy szalone imprezowe stroje! To będzie mega impreza w formacie LIVE STREAM gdziekolwiek będziecie! Tańczcie przy energicznych dźwiękach! Podziwiajcie niesamowite i ogromne miejsce w zderzeniu z techniką sceniczną i wyjątkową oprawą! Zobaczcie siebie i przyjaciół na wielkich stadionowych ekranach! Sprawdzajcie kto bawi się razem z Wami, połączcie się na żywo ze studiem LIVE, oglądajcie wywiady z Artystami! Przygotujcie się na niespodzianki!”

czytamy na stronie organizatora

Pierwsza edycja zabawy odbędzie się już dzisiaj, 27 czerwca, o godzinie 21. Wystąpią: Adam De Great, C-Bool, DJ Kris oraz Sikdope!

TRANSMISJA NA YOUTUBE

fot. FACEBOOK PEPSI SILESIA BEATS


Komentarze