Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

Klub Bavitto otwarty w Katowicach!

Wiadomości
Restauracje U Trzech Braci w Cieszynie oraz Bułkęs w Katowicach przetarli szlaki pozostałym właścicielom punktów gastronomicznych oraz barów w województwie śląskim. Pierwszy katowicki klub postanowił również otworzyć się dla swoich klientów.

Mowa o popularnym klubie Bavitto, który znajduje się przy Placu Miarki w Katowicach. Właściciele klubu zapraszają wszystkich chętnych w najbliższy piątek.

Otwieramy się 22.01 w nieco innej odsłonie - Bavitto Cocktail Bar. Serdecznie zapraszamy od godziny 20:00 na pyszne autorskie drinki w akompaniamencie wyselekcjonowanej muzyki, o którą zadbają nasi DJe.””
INFORMUJE BAVITTo

Właściciele prosili o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Każdy z gości obowiązkowo będzie musi mieć zasłonięte usta i nos oraz wypełni ankietę o stanie zdrowia. Ponadto każdy ma pilnować dezynfekcji rąk oraz utrzymywać dystans dwóch metrów. 

I faktycznie. Jak Bavitto obiecało, tak to się też stało. W piątek o 20 klub otworzył się dla klientów. Wielu chętnych jednak musiało wrócić do domów, ponieważ klub wpuszczał do środka tylko klientów, którzy zarezerwowali stoliki. 


Komentarze