Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
27 °C
AAA

Kim są tajemniczy mężczyźni z warsztatu w Świętochłowicach?

Krzysztof Rutkowski ujawnia nowy trop w sprawie tajemniczej śmierci Łukasza Porwolika.

Jak podał patriot24.net w ostatnim czasie w rejonie warsztatu samochodowego przy ul. Górnej 21 w Świętochłowicach pojawiło się dwóch bardzo dobrze zbudowanych mężczyzn. To tam ostatni raz był widziany tragicznie zmarły Łukasz.

Jeden z mężczyzn miał brodę. Poruszali się samochodem marki Audi, koloru ciemnego na będzińskich numerach rejestracyjnych. Mieli zaparkować na krótką chwilę przed warsztatem samochodowym. Potem wysiedli z auta po czym wrócili do niego i wjechali na teren posesji warsztatu. Zdaniem jednego ze świadków z okna domu znajdującego się przy warsztacie wyrzucono w ich kierunku sporą torbę. Mieli ją natychmiast zabrać i odjechać w nieznanym kierunku. Akcja przez nich przeprowadzona była bardzo dynamicznie i koncentrowała się na jasno określonym działaniu jakim było odebranie torby z tajemniczą zawartością.

Biuro Rutkowski prowadzi dalsze czynności. Z informacji, które posiada Krzysztof Rutkowski, tragicznie zmarły Łukasz Porwolik najprawdopodobniej nie opuścił warsztatu samochodowego tego dnia, w którym miał dokonać sprzedaży pojazdu. W warsztacie w Świętochłowicach wczoraj przeszukiwała policja.

źródło: patriot24.net

Komentarze