Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
8 °C
AAA

Katowicka IKEA świętuje swoje 20-te urodziny!

IKEA świętuje 20-te urodziny swojego sklepu w Katowicach. Wartości i wizja marki są niezmienne. Dziś IKEA Katowice to nie tylko sklep przy Al. Roździeńskiego 95, ale także Punkty Odbioru Zamówień w Gliwicach, Częstochowie oraz Mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Rybniku.

Sklep IKEA w Katowicach został otwarty w 2000 roku. Jest jednym z najmniejszych wśród jedenastu działających dziś w Polsce w Grupie Ingka. Na powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych znajduje się 7 000 półek, a klienci mogą wybierać spośród 18 156 szt. produktów.

Co roku sklep odwiedza 3,5 mln osób. A ci, oprócz robienia zakupów artykułów meblowych i dekoracyjnych, chętnie przychodzą tutaj także do restauracji oraz strefy bufetowej wraz ze sklepikiem. Dla najmłodszych dostępny jest także - wprowadzony przez IKEA Katowice, jako pierwszy w Polsce - Pokój Zabaw Smaland (ze względów bezpieczeństwa obecnie wyłączony z użytkowania). Sklep IKEA w Katowicach zatrudnia dziś blisko dwa razy więcej pracowników niż w momencie otwarcia (w 2000 roku było ich 215, dziś - 420).

Świętowanie 20-tych urodzin trwa u nas przez cały wrzesień. Rozpoczęliśmy od pełnego atrakcji dnia dla naszych pracowników z konkursami i muzyką na żywo. Był tort, życzenia i prezenty dla każdego pracownika. Prezenty specjalne, tzw. „Ingvary”, otrzymali pracownicy z 20-letnim stażem w sklepie. Celebrujemy tę świetną okazję również z naszymi Klubowiczami IKEA Family, dla których przez cały wrzesień przygotowaliśmy 20 ofert specjalnych. Wisienką na torcie jest konkurs dla klientów, w którym nagrodą główną jest kuchnia warta aż 20 tysięcy złotych!

mówi Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach.

Kilka ciekawostek ze sklepu IKEA w Katowicach. W ramach oferty urodzinowej klienci zakupili m.in.:

-400 lampek FORSA

-334 sztuki żółtego fotela STRANDMON

-300 sztuk komody MALM 6 szufladowa

-600 sztuk poszewki LEIKNY w kwiatowy wzór.

Ponad to przez pierwsze trzy tygodnie września w IKEA Katowice sprzedano 2307 porcji oferty klopsików rodzinnych, co daje 73 824 szt. sprzedanych / zjedzonych klopsików.


Komentarze