Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
20 °C
AAA

Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz

fot. UM Jaworzno
Jaworzniccy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz. Pieniądze na jego zakup pochodzą w dużej części z budżetu gminy Jaworzno, która przekazała na ten cel środki w wysokości 2/3 kwoty auta.

Zakupiony pojazd ma dobre parametry techniczne i jest ekonomiczny, co przekłada się na niższe koszty jego eksploatacji. Ponadto będzie zapewniał policjantom bezpieczeństwo, gdyż jest wyposażony w szereg nowoczesnych systemów.

Podczas wczorajszego spotkania Komendant Miejski Policji w Jaworznie, mł. ins. Piotr Uwijała podziękował władzom samorządowym za dofinansowanie, które umożliwiło zakup policyjnego pojazdu.

Podkreślił, że ten przykład wzorowej współpracy z jaworznickim magistratem jest dużym wsparciem dla Policji i ma znaczący wpływ przede wszystkim na skuteczną walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna Łukasz Kolarczyk podczas przekazania kluczyków do zakupionego pojazdu zaznaczył, że priorytetem działań samorządu jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna.

 

Źródło: UM Jaworzno


Komentarze