Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
3 °C
AAA

"Impreza u Andrzeja"! Kolejna manifestacja kibiców Ruchu

Wiadomości
rptnb
Kibice Ruchu Chorzów nie odpuszczają walki o nowy stadion dla swojego klubu. W najbliższy czwartek odbędzie się kolejna manifestacja pod nazwą "Impreza u Andrzeja".

5 września kibice, piłkarze, a nawet wiceprezes Ruchu Chorzów wzięli udział w manifestacji, która przeszła ulicami miasta. Tłum zatrzymał się na rynku pod Urzędem Miasta, gdzie organizator Szymon Michałek wezwał prezydenta Andrzeja Kotalę. Włodarz Chorzowa wyszedł do kibiców. Po długiej i nerwowej dyskusji z kibicami obiecał, że na najbliższej sesji Rady Miasta zostanie poruszony temat stadionu. 

CZYTAJ TAKŻE - KOTALA ODPRAWIŁ KIBICÓW Z KWITKIEM!

Minął miesiąc, a władze miasta ani razu nie podeszły do rozwiązania tej kwestii. Próbowaliśmy uzyskać komentarz od Urzędu, ale ten nabrał wody w usta. Również Szymon Michałek przypominał regularnie wszystkie obietnice Kotali z ostatnich lat. Teraz cierpliwość kibiców się skończyła. Postanowili zrobić to, co obiecali - czyli zorganizować manifestację pod domem prezydenta Chorzowa.

Wydarzenie odbędzie się 10 października (czwartek) od godz. 18:30. Kibice pojawią się w dwóch miejscach: na ul. Akacjowej oraz ul. Wschodniej - czyli tam, gdzie mogą spotkać Kotalę. W ten sposób chcą być pewni, że prezydent nie uniknie konfrontacji. 

 


Komentarze