Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Horoskop tygodniowy 03.05. – 09.05.

Artykuły
Horoskop na ten tydzień przygotowała dla Państwa wróżka Cesaria. Odkryj karty i sprawdź co Cię czeka!

Baran 21.03-20.04   

Uda ci się zrealizować marzenie lub sprawić sobie inną przyjemność. Będzie to kosztowne, ale zainwestowanie środki zwrócą ci się w przyszłości. Czeka cię wyborny tydzień.

Byk 21.04-21.05

Twoi przyjaciele i znajomi będą bardzo zaskoczeni twoją postawą. Opadnie twój zapał do spotkań towarzyskich, a więcej uwagi poświecisz sobie. Nie będziesz potrzebował obecności innych.

Bliźnięta 22.05-21.06    

Twój bliski mieszkający daleko od ciebie będzie potrzebował pomocy. Poczujesz odpowiedzialność i podejmiesz kroki, aby służyć swoim wsparciem.

Rak 22.06-22.07

Spodziewaj się niespodziewanego. Czeka cię trudny tydzień, w którym dosłownie wszystko będzie mogło się wydarzyć. Niestety możesz doświadczyć niemiłych doznań.

Lew 23.07-22.08     

Doskonały tydzień dla singli. Ten samotny Lew, który poszukuje miłości i stałego partnera powinien się nieco wysilić, gdyż pojawi się szansa na zapoczątkowanie wartościowej znajomości.

Panna 23.08-22.09   

Czeka cię bardzo pracowity i męczący tydzień. Niestety, sam sobie dołożysz obowiązków, bo rozpoczniesz nową aktywność pozazawodową. Możesz zapisać się na kurs lub siłownię.

Waga 23.09-23.10   

Poprawa relacji partnerskich i przypływ uczuć. Dla Wag, które zmagały się ostatnio z kryzysem w związku partnerskim ten tydzień przyniesie okazje do pojednania.

Skorpion 24.10-22.11     

Będziesz musiał coś odpracować, aby móc zakończyć pewien etap w życiu. Uda ci się w tym tygodniu pozamykać pewne sprawy, bądź też pożegnać pewne osoby, które do twojego życia już nic nie wnoszą.

Strzelec 23.11-21.12    

Chwilowy zastój i wymuszony przystanek. Coś cię zablokuje i chwilowo unieruchomi. Nie działaj pod przymusem. Pamiętaj, że na siłę nie uda ci się nic zrobić.

Koziorożec 22.12-20.01    
Dopadnie cię silnie przemęczenie i sam poczujesz, że potrzebujesz odpoczynku. Jeśli masz taką możliwość, to weź urlop lub zwolnienie lekarskie. Zadbaj o zdrowie!

Wodnik 21.01-20.02    
Znajdziesz się w wyjątkowo trudnym położeniu. Początkowo nie będziesz wiedział co robić, ale już z końcem tygodnia, rozwiązanie samo się znajdzie. Bądź dobrej myśli.

Ryby 21.02-20.03  

Uda ci się postawić na swoim. Twoja determinacja w dążeniu do celu zaskoczy siebie samego i najbliższe otoczenie. Ta odwaga będzie miała pozytywne skutki w przyszłości.


Komentarze