Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
21 °C
AAA

Holiday on Ice w Gliwicach [WIDEO]

Artykuły
Akrobaci podwieszeni na linach kilkanaście metrów nad ziemią zaprezentują figury i skoki na światowym poziomie! Wszystko to w trakcie rewii Holiday on Ice. Najsłynniejszy spektakl na lodzie w końcu zobaczymy w Polsce! Spektakle odbędą się w marcu w Arenie Gliwice.

Przez trzy dni począwszy od 27 marca odbywać się będą spektakle najsłynniejszej rewii na lodzie. Grupa Holiday on Ice zaprezentuje swój najnowszy spektakl „Showtime”. Oprócz wybitnych mistrzów świata i mistrzów olimpijskich w łyżwiarstwie figurowym, wysoko ponad taflą lodu zobaczyć będzie można zawrotne akrobacje! Dominujące elementy zaczerpnięte niemal wprost z tradycji cyrkowej, ale podane w mocno odświeżonej formule będą prawdziwą petardą tego wieczoru. Publiczność spojrzy w górę nie tylko z zachwytem, ale również dreszczem emocji. Pojawią się akrobatyczne figury, skoki i układy przygotowane na linach i podwieszonych do sufitu huśtawkach pod samym dachem Areny Gliwice.

Akrobacji nie zabraknie także na tafli lodu. Łyżwiarze figurowi zaprezentują zdumiewające układy taneczne, ale również kaskaderskie umiejętności! Grupa Holiday on Ice od 75 lat tworzy najsłynniejszą rewię na lodzie, którą można oglądać na całym świecie. Do Polski przyjadą po raz pierwszy. Przepiękne stroje i intensywne barwy rodem z Broadwayu wkomponowane będą w wyjątkową scenografię i ogromny ruchomy ekran ledowy. To propozycja estradowej rozrywki na najwyższym poziomie, bardzo skutecznie odcinająca się od kiczu i tandety. Umiejętności łyżwiarzy nagrodzone wieloma statuetkami, w tym złotymi medalami olimpijskimi to osiągnięcia, które bezsprzecznie podnoszą poziom nadchodzącego wydarzenia.

To wymagająca zagraniczna produkcja, podczas której na tafli lodu pojawi się ponad 40 artystów. Hala w Gliwicach zostanie specjalnie przygotowana na kilka dni wcześniej. Spektakle odbywać się będą przez cały weekend, więc każdy z pewnością znajdzie dla siebie idealny termin”

podkreśla Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

Holiday on Ice zagości w Polsce pod koniec marca 2020 roku w Arenie Gliwice aż czterokrotnie:

27 marca, 2020, godz. 20:30
28 marca, 2020, godz. 16:00 oraz 20:30
29 marca, 2020, godz. 16:30

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice i agencja Prestige MJM.

Foto i wideo: Agencja Prestige MJM


Komentarze