Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

FLESZ DNIA - wypowiedź dyrektorki szpitala, w ktorym zmarła ciężarna oraz sytuacja na granicy polsko-białoruskiej

Wiadomości
Oto najgorętsze pytanie z dzisiaj: Dyrektor szpitala w Pszczynie o śmierci 30-latki: fałszywe oskarżenia, zamknięcie przejścia granicznego. Powodem fala migrantów; Europoseł Kohut proponuje rodzinę uchodźców na jedną parafię.

Marsze w całej Polsce - to efekt tragicznej śmierci 30-letniej Izabeli. Opozycja wskazuje na wyrok Trybunału Konstytucyjnego i restrykcyjne prawo aborcyjne. Rodzina twierdzi, że lekarze popełnili błąd. Kto lub co stoi za śmiercią ciężarnej kobiety w pszczyńskim szpitalu? Dyrektor placówki wydał oświadczenie w tej sprawie.

LINK

Od wtorku 9 listopada godziny 7:00 przejście graniczne w Kuźnicy zamknięte. W ten sposób polskie władze chcą wymusić na Białorusi zakończenie przewożenia migrantów pod naszą granicę.

LINK

Liczyłam to sobie parafiami – gdyby każda parafia w Polsce, a jest ich 10 tys., przyjęła jedną rodzinę, to byłoby to ok. 50 tys. ludzi - stwierdziła europosłanka Ochojska w rozmowie z Interią. Podobnego zdania jest Kohut.

3 miliardy złotych dotacji za rok 2020 dla Kościoła Katolickiego w Polsce. 10356 parafii katolickich w Polsce. 1 rodzina uchodźców na parafię - zgadzam się z @JaninaOchojska  to zwykła przyzwoitość. Tylko wielokulturowa Polska może być wielka - napisał na Twitterze lewicowy europoseł.

LINK