Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Fiat Chrysler Automobiles Poland - Liderem Biznesu „Orły Wprost”

Wiadomości
„Orły Wprost” to coroczne nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów międzynarodowych, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju gospodarki regionu oraz kraju.

W tym roku rozdanie nagród śląskich Orłów zdominowała branża motoryzacyjna. Nagrodę „Lidera Biznesu” odebrał Sławomir Bekier, Członek Zarządu oraz Dyrektor Finansowy i Administracji.

Bardzo się cieszę, że FCA Poland, została nagrodzona w tegorocznej edycji „Orły Wprost”. Nagroda ta wkomponowuje się w jubileusz 120-lecia marki Fiat, oraz w jubileusz 100-lecia założenia firmy Polski Fiat który będziemy obchodzić w 2020 roku. Jest mi niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tę nagrodę na Śląsku, w miejscu, gdzie koncentruje się nasza działalność gdzie znajdują się nasze zakłady produkcyjne i gdzie poznają uznane produkty – Fiat 500 i Lancia Y.”

powiedział Sławomir Bekier

FCA Poland, w ubiegłym roku wyprodukowała 259 tys. samochodów: Fiatów 500, Abarth 500 oraz Lancii Y. Spółka zatrudnia ponad 3 tys. osób i jest jednym z większych w Polsce eksporterów. Wśród wyróżnionych na Śląsku znalazły się także takie firmy jak: Węglokoks, Eko-Okna, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze, IT Kontrakt, PPHU Maxpol, Tree Nuts, Alex-Pol, Opel, Fico Mirrors.

Źródło: FCA Poland


Komentarze