Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej zaprasza na wakacyjne wydarzenia

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej zaprasza w każdy weekend wakacji na koncerty, spektakle, kabarety, pokazy filmowe i zajęcia rekreacyjne.

Fabryka Pełna Wydarzeń ruszyła w piątek, 3 lipca. Przed nami weekend #3, 17-19 lipca.

W piątki zaprasza na koncerty w ramach muzycznej sceny fabryki. To na niej pojawiają się twórcy muzyki alternatywnej. Prezentujemy ciekawe zjawiska, oryginalne projekty i nowe nazwiska na polskiej scenie muzycznej.

W piątek, 17 lipca o godz. 20.00 wystąpi Jan Serce. W październiku ubiegłego roku ukazał się debiutancki album zespołu pod tytułem: „Nie będę tańczył”. To piosenkowa opowieść o sympatycznym, uczuciowym, choć nie zawsze przebojowym i zaradnym osobniku, borykającym się z poezją i prozą miłości. Ich muzyka to letnie noce, złamane serca i historie o długich powrotach nad ranem. Zespół ma za sobą występy m.in. na "Męskim Graniu 2019" w Żywcu. Utwory z tej płyty będzie można usłyszeć także w Fabryce.

Soboty to czas na targi i pokazy letniego kina plenerowego.

18 lipca od 10.00 do 18.00 odbędą się miejskie targi roślin pod nazwą Zieleń. Wszystkich balkonowych ogrodników, właścicieli domowych dżungli oraz parapetowych plantatorów roślin zielonych zapraszamy na wyjątkową podróż do świata miejskiej zieleni.

Podczas wydarzenia będzie można:

-             przygarnąć do siebie nowych, wyjątkowych zielonych przyjaciół,

-             wyposażyć przestrzeń swojej domowej dżungli w najlepszy design,

-             naturalnie zadbać o zdrowie i urodę.

A wieczorem zachęcamy do Letniego kina plenerowego organizowanego przez Pałac Kultury Zagłębia. W sobotę, 18 lipca o godz. 21.30 do zobaczenia będzie film "Kod Dedala" w reż. Régisa Roinsarda. - Dziewięciu tłumaczy zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze, aby przełożyć ostatnią część bestsellerowej serii. Kiedy efekty ich tajemnej pracy pojawiają się w Internecie, muszą ustalić, kto z nich jest złodziejem. - Czy to nie interesujący scenariusz na sobotni wieczór?

Niedziele poświęcamy na rekreację i wieczór komedii improwizowanej. Zawsze o godz. 10.00 prowadzimy zajęcia pod hasłem joga na trawie, a wieczorem o godz. 20.00 prezentujemy różne komediowe zjawiska parateatralne tj. teatr improwizowany, stand-up, kabaret i inne formy pokrewne. Kuratorem sceny jest Śląskie Centrum Improwizacji Impro Silesia. W niedzielę, 19 lipca o godz. 20.00 zobaczymy ekipę improwizatorów Impro Silesia w spektaklu pełnym humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Śląskie Centrum Improwizacji zaprezentuje kolektyw utalentowanych improwizatorów na co dzień związanych z Teatrem Improwizacji "A propos", Duetem "Olina&Paś" czy projektem "Kran Rasputin".

Harmonogram - Fabryka Pełna Wydarzeń, weekend #3:

- w piątek, 17 lipca:

od 15.00 Strefa Smaku,

o 20.00 na scenie wystąpi Jan Serce;

- w sobotę, 18 lipca:

od 10.00 Strefa Smaku,

od 10.00 miejskie targi roślin - Zieleń,

o 21.30 w kinie plenerowym do zobaczenia "Kod Dedala" w reż. Régisa Roinsarda;

- w niedzielę, 19 lipca:

od 10.00 Strefa Smaku,

o 10.00 zajęcia rekreacyjne z Chatą Jogi,

o 20.00 Impro Silesia w wieczorze komedii improwizowanej.

Wstęp na imprezy jest wolny!!!


Komentarze