Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Znaleziono spalone ciało. To poszukiwany Łukasz?

Artykuły
rrem
Najprawdopodobniej spełnił się czarny scenariusz poszukiwań zaginionego Łukasza Porwolika. Dzień po konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego odnaleziono spalone ciało w okolicach Opola. Mają to być zwłoki Łukasza.

Wczorajsza konferencja z dnia 12.08.br, Biura Detektywistycznego Rutkowski prowadzona przez Pana Krzysztofa Rutkowskiego zgodnie z tym, co powiedział zakończyła się dramatycznym finałem poszukiwań Łukasza Porwolika.

W konferencji wziął udział ojciec Łukasza, Pan Henryk Porwolik, który tak jak wszyscy znajomi, osoby bliskie i mieszkańcy Chorzowa jeszcze do wczoraj wierzyli w szczęśliwe zakończenie tej historii. Z informacji jakie posiadamy ciało Łukasz Porowlika zostało znalezione 12.08.2019 r. w okolicach Opola, a dokładnie w kompleksie leśnym pomiędzy Błotnicą Strzelecką a Płużnicą Wielką w powiecie strzeleckim. Zwłoki znalazł rolnik, który jechał traktorem drogą polną w rejonie ruin po Bakutilu, zakładzie produkującym mączkę kostną.

Aktualnie policjanci prowadzą czynności identyfikujące zwłoki w celu pełnego potwierdzenia tożsamości ofiary. Z informacji jakie uzyskał Patriot24.net Łukasz Porwolik został zamordowany, a jego ciało zostało spalone. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znalezione ciało było tak zwęglone, że śledczy nie byli w stanie określić płci. W rejonie, gdzie znaleziono zwłoki, znajdowały się również resztki nadpalonych śmieci. Biuro Rutkowski prowadzi dalsze czynności w kierunku ustalenia sprawcy zabójstwa.

Profesjonalne działania Biura Rutkowski wraz z prowadzonymi czynnościami przez Policjantów Śląskiej Komendy Wojewódzkiej z Katowic doprowadziły do zakończenia działań poszukiwawczych zaginionego.

Źródło: Patriot24.pl


Komentarze