Cyprian Wieczorek Mistrzem Europy. Debiut Pascala Tworka

124465993 2548930798738552 152866400275516871 n

Redakcja

7 listopada 2020

Cyprian Wieczorek uznany za najlepszego amatorskiego zawodnika roku podczas gali Heraklesy 2019 nie zwalnia tempa. Dzisiaj podczas Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA, które odbyły się w Sochaczewie po raz kolejny zdobył złoto!

Zdobywca Heraklesa znowu triumfuje w amatorskim MMA. Dzisiaj w Sochaczewie, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA Cyprian ponownie był niepokonany i zdobył złoty medal.

W trakcie zawodów Cyprian tak naprawdę rozgrzewa się z każdą kolejną walką. Wszystkie walki kończy przed czasem, natomiast walka finałowa zawsze trwa najkrócej. Tym razem zakończyła się po niespełna minucie.

MÓWI TRENER CYPRIANA, KRZYSZTOF KIEŁKOWSKI.

Warto zaznaczyć, że dla Cypriana Wieczorka to już trzeci tytuł Mistrza Europy Amatorskiego MMA. Wszystko we współpracy z trenerem Kiełkowskim, pod okiem którego młody świętochłowiczanin rozwija swoje umiejętności.

Podczas dzisiejszych zawodów, również drugi świętochłowiczanin osiągnął bardzo dobry wynik - kadet Pascal Tworek w swoim debiucie zajął 3. miejsce w wadze 70 kg.