Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

"Cieszyński Książe" w walce wieczoru UFC! [WIDEO]

Miasta
Jan Błachowicz w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się w walce wieczoru gali UFC w Rio Rancho z Coreyem Andersonem. Polak chce wziąć odwet za porażkę z 2015 roku i zbliżyć się walki o pas wagi półciężkiej... Ostatnio może się popisać imponującą serią zwycięstw.

Jak informuje WP Sportowe Fakty - Polski wojownik w rewanżu chce pokazać się z jak najlepszej strony. Jest to nieoficjalny eliminator do walki o pas kategorii półciężkiej UFC. Jeśli Jan Błachowicz przegra, to marzenia o tytule może się nigdy nie spełnić. Nastrój Polaka jest bojowy. Błachowicz w wypowiedziach przed walką nawiązał do tego, że jego rywal Corey Anderson jest myśliwym.

- Słyszałem, że poluje, ale ja postaram się być agresywną zwierzyną. Drapieżnikiem. Mam też nadzieję, że łowi zwierzęta, tylko by najnormalniej w świecie je zjeść, a nie dla rekreacji. Jeżeli robi to dla zabawy, dostanie w ryj mocniej - powiedział Błachowicz cytowany przez "Fakt".

Błachowicz w pierwszym pojedynku z Andersonem nie pokazał się z dobrej strony. Polak przegrał zdecydowanie na punkty. To było jednak 5 lat temu. Od tego czasu prezentuje jednak wysoką formę, o czym świadczy fakt, że wygrał sześć z ostatnich siedmiu walk, a w pokonanym polu zostawił byłych mistrzów UFC i Strikeforce.

Do walki Błachowicza z Andersonem dojdzie 15 lutego podczas gali UFC w Rio Rancho. Faworytem bukmacherów jest rywal Polaka. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport w nocy z 15 na 16 lutego od 1.00.

źródło: WP Sportowe Fakty

foto i wideo: https://www.facebook.com/janblachowicz/


Komentarze