Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

Chcieli odebrać dług.. z pałką teleskopową w ręku. Kobieta uciekała z dzieckiem!

Wiadomości
Jak donosi portal 24zabrze.pl dwie osoby zostały zatrzymane, po tym jak napadły swoją sąsiadkę w jej mieszkaniu. Grozi im 12 lat więzienia za usiłowanie dokonania rozboju.

Jak informuje zabrzańska Policja ataku dokonała para żyjąca w konkubinacie

- 36-latek oraz 46-latka postanawili odzyskać dług. Jednak zamiast do odpowiednich instytucji albo swojego dłużnika udają się do znajomej swojego dłużnika, ich sąsiadki. 36-latek zabiera ze sobą pałkę teleskopową, po czym razem przemocą wdzierają się do mieszkania 45-letniej kobiety i grożąc jej pobiciem, żądają od niej 2,5 tys. złotych. 45-latce udaje się uciec z mieszkania wraz ze swoim 4-letnim dzieckiem – przekazuje portalowi 24Zabrze sierż. szt.Sebastian Bijok, rzecznik prasowy KMP Zabrze.

[CZYTAJ TAKŻE: Zabrze. Śmierć motocyklisty po zderzeniu z autem]

Stamtąd zaatakowana kobieta wezwała policjantów. 46-latka została zatrzymana na miejscu. 36-latek uciekł przed policjantami.

Mężczyzna dotarł do swojego mieszkania i zamknął się w łazience. Wiedząc, że wdarcie się do łazienki to tylko kwestia czasu postanowił wyskoczyć z okna. Policjanci jednak obstawili cały budynek. Mężczyzna upadł z wysokości 1 piętra. Nic mu się nie stało.

Cała dwójka usłyszała zarzut usiłowania dokonania rozboju, oboje przyznali się do zarzucanego czynu. Grozi im nawet 12 lat więzienia.


Komentarze