Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
14 °C
AAA

Bytom: wiadukt na ul. Celnej będzie zamknięty!

Wiadomości
Wymiana dylatacji na wiadukcie drogowym na ul. Celnej będzie powodem zamknięcia od 2 listopada ruchu drogowego na odcinku od skrzyżowania ul. Celnej z ul. Zachodnią do skrzyżowania ul. Celnej ze zjazdem północnym w stronę DK88.  Na czas prac remontowych drogowcy przygotowali objazdy.


Na wiadukcie będą prowadzone prace związane z demontażem istniejącej dylatacji stalowej i montażem nowej na całej szerokości obiektu. W ramach realizowanych prac drogowcy wykonają również betonowania przęsła i przyczółka w rejonie osadzania dylatacji oraz nową nawierzchnię w rejonie dylatacji. Prace związane z remontem wiaduktu drogowego powinny zakończyć się do 26 listopada.

W związku z prowadzonymi pracami od 2 listopada zaplanowane zostały następujące objazdy:

Od strony Karbia do Stolarzowic - z ronda na ul. Celnej do al. Jana Nowaka Jeziorańskiego, następnie do ul. Strzelców Bytomskich, ul. Strzelców Bytomskich do ronda autostradowego do ul. Miejska Dąbrowa, ul. Miejska Dąbrowa do skrzyżowania z ul. Celną;

Od strony centrum z ul. Strzelców Bytomskich do Stolarzowic - ul. Strzelców Bytomskich od skrzyżowania z al. Jana Nowaka Jeziorańskiego do ronda autostradowego, dalej ul. Miejska Dąbrowa, z zakończeniem objazdu przed skrzyżowaniem z ul. Celną;

Od strony Stroszka i zjazdu z autostrady A1 do Karbia - od ronda autostradowego ul. Strzelców Bytomskich w kierunku Centrum, do skrzyżowania z al. Jana Nowaka Jeziorańskiego, al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (obwodnicą) do zjazdu na ul. Celną.

materiał prasowy, fot. Google Maps


Komentarze