Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Bielsko-biała: poszukiwani sprawcy pobicia. Rozpoznajesz? [FOTO]

Wiadomości
Foto: KMP Bielsko-Biała
W dniu 26 lutego 2021 roku około godziny 22.05 w Bielsku-Białej na ulicy Wałowej doszło do pobicia mieszkańca Bielska-Białej, który doznał poważnych obrażeń ciała. Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców.

Sprawcy to dwaj mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden z mężczyzn ubrany był w charakterystyczną kurtkę z białym pasem na plecach i napisem „PITBULL”, na głowie miał założony kaptur, czarne spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą. Drugi mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z jasnymi rękawami, szare spodnie, czarne adidasy - informuje bielska policja. 

Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Apelują aby wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa skontaktowali się z  Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 70300, 47 85 70389, kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. 

Źródło: KMP Bielsko-Biała


Komentarze