Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

Rozbój, awantury domowe, uszkodzenie auta... multirecydywista aresztowany

Wiadomości
Na 3 miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez policjantów 38 latek, który dopuścił się rozboju przy użyciu noża, naruszenia miru domowego oraz uszkodził samochód. Za tymi wszystkimi przestępstwami stoi dobrze znany będzińskim mundurowym mieszkaniec miasta, który za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Dobrze znany będzińskim mundurowym mieszkaniec miasta po raz kolejny przypomniał o sobie. Policjanci zostali wezwani na miejsce zgłoszonego wybicia szyby w samochodzie zaparkowanym przed jednym z budynków mieszkalnych. Mundurowi, patrolując pobliskie ulice, szybko zlokalizowali poszukiwanego mężczyznę.

Po zatrzymaniu agresywnego 38-latka okazało się, że wybicie szyby w aucie nie było jedynym przestępstwem, jakiego się ostatnio dopuścił. W tym samym dniu wtargnął on do jednego z mieszkań w Będzinie, którego następnie nie chciał opuścić. Przykładając nóż do gardła i grożąc śmiercią właścicielowi, zażądał od niego pieniędzy. Próbował także wykorzystać seksualnie konkubinę mężczyzny.

Podejrzany za swoje swoje czyny odpowie teraz przed sądem. W związku z tym, że 38-latek był już notowany za podobne przestępstwa, tym razem odpowie na zasadach tzw. multirecydywy, za co grozi mu o wiele surowsza kara.


Komentarze