Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
22 °C
AAA

Będzin: Konkurs fotograficzny, dla tych co mają kota na punkcie kota lub psa

Jeśli masz ukochanego kota i chcesz pokazać jego wyjątkowość, zrób jedno zdjęcie swojego pupila we wnętrzu lub wolnej przestrzeni i prześlij je na konkurs fotograficzny z okazji zbliżającego się Dnia Kota.

Zdjęcie należy przesyłać w formie elektronicznej (format JPG lub PNG o maksymalnym rozmiarze 2 MB) na adres mailowy: konkurs@um.bedzin.pl z dopiskiem w temacie wiadomości „Konkurs Dzień Kota”.

W treści maila należy dopisać następujące dane: imię i nazwisko autora, tytuł pracy i miejsce wykonania, kontakt telefoniczny. Termin nadsyłania prac: 14.02.2020 r.

Czytaj także: Będzin ekologiczny. Dbamy o środowisko

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród (I, II, III nagroda - wizyta u weterynarza oraz karma dla kotów, wyróżnienie - karma dla kotów) odbędzie się 17.02.2020 r. o godz. 16.30 podczas obchodów Dnia Kota w Urzędzie Miejskim w Będzinie.

Konkurs realizowany jest w ramach Kampanii Edukacyjno-Ekologicznej Projektu Zagłębiowski Park Linearny - rewitalizacja obszaru funkcjonalnego doliny Przemszy i Brynicy - Miasto Będzin współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.4.3. Ochrona różnorodności biologicznej - tryb pozakonkursowy.


Komentarze