Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

"Będziesz miał ryj oblany kwasem". Groźby pod adresem posła ze Śląska!

Wiadomości
W momencie, w którym się do Ciebie zwracam siedzę na zielonej #SofaKopca sam. Chciałbym, żebyś się do mnie przysiadł, zmieścimy się. Porozmawiajmy przy kawie, bo przecież nie musimy się we wszystkim zgadzać. Nienawiścią nic nie ugramy, szacunek należy się każdemu, niezależenie od poglądów. Dlatego, odezwij się do mnie, jeżeli to przeczytałeś - napisał na swoim Facebooku Maciej Kopiec, poseł Lewicy.

Post jaki ukazała się w mediach społecznościowych jest odpowiedzią na list jaki otrzymał Kopiec od jednego ze swoich przeciwników. W treści korespondencji przesłanej na adres Sejmu RP możemy znaleźć liczne wulgaryzmy pod adresem posła ze Śląska.
 

„Ty się opamiętaj pedale ryży, ślepy h*ju, oglądaj się za siebie, bo będziesz miał ryj oblany kwasem” - to tylko fragment przesłanej korespondencji. 

Poseł Lewicy nie zamierza sprawy pozostawić bez odpowiedzi. Daje szanse autorowi listu na spotkanie, jeżeli ten jej nie wykorzysta zapowiada skierowanie sprawy do prokuratury 

Jeśli się nie odezwiesz - przekażę sprawę prokuraturze. Na tej kartce musza być Twoje odciski palców, bo jest napisana odręcznie. Wtedy spotkania na sofie, niestety, nie będzie. Nie dasz mi tym szansy do przekonania Cię, że ludzi, po prostu nie można obrażać.

Foto: FB Maciej Kopiec


Komentarze