Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Arkadiusz Hołda składa oświadczenie w sprawie zatrzymania przez CBA! [WIDEO]

Wiadomości
Właściciel TVS, ale także developer - Arkadiusz Hołda wystosował oświadczenie ws. zatrzymań osób powiązanych z byłym senatorem Stanisławem K. oraz oskarżeniami o przyjęcie korzyści majątkowych. Jak informuje - złożył stosowne wyjaśnienia w prokuraturze. Nie chce też by jego wizerunek był ukrywany.

Oświadczenie Hołdy: 

„W związku z pojawiającymi się informacjami o moim zatrzymaniu, chciałem złożyć oświadczenie, że zatrzymanie miało rzeczywiście miejsce, lecz jedynie celem złożenia wyjaśnień.

Złożyłem stosowne zeznania w Prokuraturze i mam nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona. Ponadto informuję, że ta sprawa nie ma wpływu na działalność moich firm. Jednocześnie proszę o nieukrywanie mojego wizerunku, ponieważ nie mam sobie nic do zarzucenia. Mam nadzieję, że wkrótce potwierdzi to postępowanie Prokuratury.”

Czytaj też: Zatrzymani przez CBA, wśród nich właściciel TVS 

Jak informuje prok. Agnieszka Wichary z Prokuratury Regionalnej w Katowicach - nadal nie można mówić o stawianych zarzutach. Trwa posiedzenie prokuratorów, po nim zostaną podjęte decyzje o ewentualnych środkach zapobiegawczych oraz także ewentualnych wnioskach do sadu dot. aresztowań. Przypomnijmy, że w sumie zatrzymano w tej sprawie 10 osób.

Wcześniej zatrzymano tez byłego senatora PiS Stanisława Koguta. 

Jak informowało radio RMF FM - Arkadiusz H. miał załatwiać w warszawskich ministerstwach uzyskanie zgody na otworzenie kierunku medycznego na swojej prywatnej uczelni, której jest założycielem, a także kanclerzem. W zamian za korzyści majątkowe. 


Komentarze