Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

67-latek zaginął! Cieszyńska policja prosi o pomoc

Miasta
Cieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 67-letniego mieszkańca Ochab Małych. Mężczyzna wczoraj w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255.

Cieszyńscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 67-letniego mieszkańca Ochab Małych. Mężczyzna wczoraj w godzinach popołudniowych oddalił się miejsca zamieszkania. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z cieszyńską Policją tel. 33 8516255. 67-letni mężczyzna zaginął w środę 5 lutego 2020 roku w Ochabach Małych. Mężczyzna ma problem z komunikowaniem się, przez co  kontakt z nim jest utrudniony, nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała,  włosy siwe łysina z bocznymi włosami, oczy niebieski, okulary,  

Znaki szczególne: Mężczyzna podczas chodu gestykuluje.

Ubiór zaginionego: zimowa kurtka koloru szaro-zielonego, niebieskie spodnie typu jeans,  buty brązowe, skórzane za kostkę, czarna czapka. 

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powaitową Policji w Cieszynie - telefon 33 8516255 lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.


Komentarze