Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

36-latek nie żyje. Policja poszukuje osób ze zdjęcia

Wiadomości
Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W wyniku odniesionych obrażeń, 36-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Śledczy poszukują dwóch osób - mężczyzny oraz kobiety widocznych na zdjęciach.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia, około 20 na ulicy Zamkowej w Rybniku. Poszukiwani robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna i doszło do szarpaniny. W efekcie ofiara upadła tak nieszczęśliwie, że zmarła w szpitalu. Kobieta i mężczyzna oddalili się z miejsca zdarzenia.

Czytaj także: policja poszukuje złodzieja

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcie z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego mężczyznę wraz z partnerką.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie - (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Foto: Policja Rybnik


Komentarze