Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
1 °C
AAA

3-letni syn dwójki policjantów potrzebuje pomocy!

Wiadomości
fot. Policja
Bartuś Paliga nadal potrzebuje pomocy. Chłopiec przyszedł na świat z połową serduszka. Pomimo tego, że 3-latek przeszedł już 2 operacje, konieczne będą kolejne.

3-letni Bartek jest synem dwójki policjantów, pani Karoliny z świętochłowickiej komendy oraz pana Michała z katowickiej. Zanim przyszedł na świat, jego rodzice dowiedzieli się, że dziecko, na które z utęsknieniem czekają, urodzi się z krytyczną wadą serca tj. HLHS z restrykcyjnym otworem owalnym. Choroba ta wymaga kilkuetapowego, paliatywnego leczenia operacyjnego, które jest niesamowicie kosztowne, lub przeszczepu serca.

Bartek jest już po dwóch operacjach. W niedalekiej przyszłości będzie wymagał kolejnej operacji, cewnikowania serca i ewentualnie innych zabiegów. Cena jego zdrowia jest wysoka.

Rodzice, którzy na co dzień walczą o bezpieczeństwo mieszkańców zarówno Świętochłowic, jak i innych miast województwa śląskiego, potrzebują teraz pomocy w walce o życie swojego syna. Aby uratować życie chłopca, potrzebna jest nasza pomoc.

Dużym wsparciem dla rodziców są przekazane kwoty z rozliczeń podatkowych, dlatego w tym roku również warto pomóc. Policja zwraca się z apelem do ludzi dobrej woli, którzy mogą przekazać 1% swojego podatku na konto Bartusia w Fundacji „Avalon” - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS : 0000270809. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” trzeba wpisać: PALIGA, 9042.

Darowizny można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z tytułem z przelewu : PALIGA, 9042


Komentarze