Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

19-latka zabiła ojczyma! Trafiła do aresztu [WIDEO]

Miasta
Decyzją sądu na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafi 19-letnia mieszkanka powiatu będzińskiego, sprawczyni śmiertelnego ugodzenia nożem swojego 39-letniego ojczyma. Młoda kobieta zaatakowała swoją ofiarę w piątkową noc, w trakcie kłótni rodzinnej w jednym z domów na terenie miejscowości Bobrowniki. 19-latce grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 19-letnią mieszkankę powiatu, podejrzaną o zabójstwo swojego 39-letniego ojczyma. Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony piątek około 23.00 w jednym z domów na terenie Bobrownik. Policję o zdarzeniu powiadomiła matka dziewczyny, która była świadkiem rodzinnej awantury.

CZYTAJ TAKŻE - Okradł dom i zasnął

Najprawdopodobniej agresję u nastolatki spowodował uwaga ze strony domowników, dotycząca zbyt głośnej rozmowy telefonicznej prowadzonej przez młodą kobietę. Wpływ na zachowanie 19-latki bez wątpienia miał też spożyty przez nią wcześniej alkohol. Jak wykazało późniejsze badanie w organizmie kobiety znajdował się ponad promil alkoholu. Po ataku na ojczyma 19-latka uciekła z domu. Około godziny później została zatrzymana przez patrol policji w Piekarach Śląskich. Wczoraj w prokuraturze młoda kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, za który grozi jej teraz kara nawet dożywotniego więzienia.


Komentarze