Ucieczka z miejsca kolizji będzie kosztować sosnowiczanina 4000 złotych

59 693318

Redakcja

10 lutego, 2022

Sosnowieccy policjanci ustalili tożsamość i dotarli do sprawcy kolizji, jaka miała miejsce 8 lutego w centrum miasta. Podczas manewrowania przy wyjeździe, mężczyzna niewłaściwie wyminął zaparkowany pojazd, w wyniku czego doszło do wyrwania jego zderzaka. Po obejrzeniu skutków swojego manewru kierowca, jak gdyby nigdy nic, odjechał z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło 8 lutego w godzinach południowych w centrum miasta. Mężczyzna, manewrujący skodą przy wyjeździe, nieprawidłowo wyminął zaparkowany samochód, w wyniku czego doszło do wyrwania jego zderzaka.

Kierujący wysiadł z auta i, po obejrzeniu skutków swoich poczynań, wsiadł za kierownicę i odjechał. Mundurowi ustalili jego dane i wieczorem tego samego dnia dotarli do mężczyzny.

Okazał się nim 70-letni mieszkaniec Sosnowca. Sprawca przyjął karę grzywny w wysokości 4000 złotych, jaką nałożyli na niego policjanci. Dodać należy, że zgodnie z nowym taryfikatorem mandatów, za tego rodzaju wykroczenie maksymalna kara nałożona przez funkcjonariusza może wynieść nawet 6000 złotych.

 

Źródło: KMP w Sosnowcu

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 56.3µg/m3 PM2.5: 50.4µg/m3