Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-2 °C
AAA

Tancerz z Mysłowic nokautuje rapera z Warszawy

Miasta
TAGIGala, sport
Co za nokaut w wykonaniu Rafała "Tito" Kryli z Mysłowic! Podczas gali MMA w Zielonej Górze Rafał znakomicie trafił lewą nogą prosto w szczękę rywala, a sędzia natychmiast przerwał pojedynek na gali FFF 2. Mysłowiczanin znokautował wysokim kopnięciem rapera - Damiana "Resta" Osytka.

Rafał "Tito" Kryla (2-0, 1 KO) odniósł drugie zwycięstwo pod sztandarem Free Fight Federation. Na gali FFF 2 znokautował wysokim kopnięciem Damiana "Resta" Osytka (0-1). Kryla na pierwszej gali FFF pokonał na punkty Grega Collinsa. Na kolejnej edycji otrzymał szansę walki z "Restem". Od początku było widać, że jest bardziej poukładany, a jego kolejny ciosy mocno wstrząsnęły przeciwnikiem. Ten zdołał przetrwać do drugiej rundy. Wtedy zapadł wyrok. "Tito" wykorzystał opuszczone ręce "Resta" i trafił go wysokim kopnięciem. Sędzia od razu przerwał pojedynek - pisze PolsatSport.pl

Rafał "Tito" Kryla jest jednak przede wszystkim tancerzem. Wystąpił w pierwszej edycji ”You Can Dance”, w której zajął 6. miejsce. Prowadzi szkołę tańca w Tychach.

Na swoim profilu społecznościowym podziękował wszystkim, którzy pomogli mu w przygotowaniach. 

Skrót walki i efektowny nokaut jest dostępny na stronie Polsatu Sport.

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.


Komentarze