Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
2 °C
AAA

Startuje Invicta Ustroński Bieg 66 dookoła doliny Wisły!

Skocz w Beskidy
Invicta Ustroński Bieg 66 dookoła doliny Wisły, to impreza, której korzeni należy doszukiwać się w kultowym na terenie Śląska Cieszyńskiego Marszobiegu dookoła doliny Wisły. Impreza w aktualnym kształcie organizowana jest od kilku lat przez Fundację "Pro Vitae". Za kilka dni rusza kolejna edycja tego eventu.

Trasa zawodów - będącej czymś wyjątkowym wśród zawodów na dystansach ultra, które charakteryzują się min. brakiem znakowania czy punktów żywieniowych - przebiegać będzie najważniejszymi szczytami Beskidu Śląskiego, począwszy od Małej Czantorii, przez Czantorię Wielką, Stożek, Baranią Górę, Malinów, Trzy Kopce Wiślańskie oraz Orłową i Równicę.

Start i meta zawodów zlokalizowane są w Ustroniu. Impreza, choć niewielka pod względem liczby uczestników, posiada grono zagorzałych fanów, którzy uczestniczą w każdej edycji.

W najbliższy poniedziałek bieg wystartuje po raz kolejny. Na jego trasie śmiałkowie będą mieli do pokonania nie tylko trudną trasę, ale także własne słabości, które będą im towarzyszyć zapewne przez sporą część dystansu. 

Szczegóły dotyczące zawodów można znaleźć na stronie https://beskidzka160.pl/bieg66/

Organizatorzy zawodów zadbali o to by odbyły się one z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa w naszym kraju. 

Źródło: Ustron.pl


Komentarze