Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
16 °C
AAA

Ruch Chorzów otrzyma cztery razy mniej pieniędzy niż miał dostać?

Wiadomości
2 mln złotych na promocję Chorzowa poprzez sport. Na taką kwotę liczył klub z ul. Cichej. Otrzyma tylko 300 tysięcy i to za promocję miasta w internecie - donosi Chorzowski.pl.

Urząd Miasta w Chorzowie ogłosił przetarg dotyczący „Promocji Miasta Chorzów w Internecie przez klub znajdujący się w co najmniej 3. lidze piłki nożnej mężczyzn”. Do przetargu przystąpił jedynie Ruch Chorzów. Nikt inny nie spełniał głównego warunku przetargowego.

Umowa pomiędzy miastem a klubem z ul. Cichej ma być podpisana w ciągu najbliższych kilku dni. Wartość zamówienia to 300 tys. złotych, a czas na jego realizację to koniec lipca - czytamy na portalu Chorzowski.pl.

Baner reklamowy miasta na stronie głównej klubu, wysłanie 10 newsletterów, logo miasta w klubowej aplikacji mobilnej czy realizacją12 filmów, w których klub umieści logo miasta. - to min. wymogi wynikające z konkursu przetargowego.  

W zamówieniu mowa jest także o umieszczeniu postów w mediach społecznościowych, których treść będzie uzgadniana z miastem.

Wcześniej ogłoszono przetarg na promocję miasta poprzez sport, którego wartość wynosić miała 2 mln złotych. Jednak w związku z pandemią koronawirusa i przerwaniem piłkarskich rozgrywek niemożliwe byłoby zrealizowanie takiego zamówienie.

Kolejny przetarg ogłoszony będzie jesienią, wtedy może opiewać na wyższą kwotę.
Foto: ruchchorzow.com.pl


Komentarze