Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Ruch Chorzów w strojach marki Nike. Ruszyła sprzedaż

#Regionalna piłka
materiał prasowy
Ruch Chorzów ogłosił, że przez najbliższe 3 lata piłkarze „Niebieskich" będą występować w strojach marki NIKE! To efekt umowy zawartej z firmą NO10, która została Oficjalnym Sponsorem Technicznym Ruchu Chorzów.

Już w sobotę Ruch Chorzów zagra w nowych strojach. W spotkaniu w Rzeszowie, a także w domowej potyczce z Radunią, na przodzie koszulki umieszczony będzie logotyp marki NO10, który docelowo będzie eksponowany z boku „meczówki". Sprzedaż nowych trykotów rozpoczęła się dzisiaj w oficjalnych punktach naszego Klubu – Strefie Kibiców na Cichej, sklepie „eRka" przy Jagiellońskiej 3 oraz w sklepie internetowym.

– Ruch Chorzów to wielki Klub z ponad stuletnią tradycją, świetnymi, wiernymi kibicami i ludźmi w pełni zaangażowanymi w organizację powrotu na piłkarskie salony. Zrobimy wszystko, aby nasza współpraca przyczyniła się do rozwoju Klubu, stąd też do końca obecnego sezonu i najbliższe trzy lata będziemy zaopatrywać Ruch w sprzęt marki premium, jaką jest firma Nike. NO10, Prezes Seweryn Siemianowski i cały zarząd zmierza w kierunku dynamicznego rozwoju i jasno określonego planu, dlatego tym bardziej cieszą nas takie relacje biznesowe. Gramy razem! – mówi Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

– Nasz Klub się zmienia i po 10 latach przyszła również pora na zmiany w zakresie ubioru naszych zawodników. Rozpoczynamy współpracę z firmą NO10, uznaną na piłkarskim rynku, dystrybutorem marki NIKE. Co ważne, wynegocjowaliśmy umowę bardzo korzystną dla Klubu. Miała ona wejść w życie dopiero 1 lipca, ale udało nam się porozumieć i tym samym przygotowaliśmy miłą niespodziankę na urodziny Ruchu. Pozyskanie nowego Sponsora Technicznego będzie pewną odmianą dla Kibiców, którzy chętnie sięgają po sprzęt, w jakim grają „Niebiescy". Do sprzedaży trafiać będą zupełnie nowe modele i wzory, a także odzież lifestylowa. Ruch Chorzów oznacza dzisiaj solidność, rzetelność oraz słowność i tego samego zawsze oczekujemy od naszych partnerów. Już początki naszych relacji potwierdzają, że firma NO10 spełnia te kryteria. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ta współpraca będzie owocna dla wszystkich stron – mówi prezes Ruchu Seweryn Siemianowski.

W ramach umowy NO10 kompleksowo wyposaży pierwszy zespół „Niebieskich" w odzież, nie tylko meczową, ale także treningową i wyjściową. Do końca 2023 r. na markę NIKE wymieniony zostanie także cały sprzęt w drużynach Centrum Szkolenia Ruchu - dodaje klub.