Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

Regionalna piłka wystartowała! Wszystko o śląskim futbolu!

#Regionalna piłka
Drodzy Czytelnicy! Jak możecie zauważyć, na naszym portalu pojawiła się nowa sekcja - Regionalna Piłka! To efekt współpracy S24 ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej!

W ubiegłym miesiącu pochwaliliśmy się rozpoczęciem współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej. Chociaż pierwszy wspólny projekt miał miejsce w czerwcu, gdy transmitowaliśmy dla Was mecz barażowy o 3. Ligę. Tym razem idziemy o krok dalej. Na naszym portalu pojawiła się dedykowana sekcja dla regionalnych rozgrywek piłkarskich w woj. śląskim. Od razu informujemy: nie znajdziecie tam wielu informacji o klubach z Ekstraklasy czy nawet 1. Ligi. Skupimy się na tej piłce naszej, lokalnej, w której gwiazdami drużyn są nasi sąsiedzi, wujkowie, bracia, siostry czy ciocie (bo oczywiście kobiecego futbolu również nie zabraknie). 

Jesteśmy często znudzeni i zniesmaczeni tym, co pokazują przepłaceni piłkarze z zawodowych zespołów. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z tym, co oferuje nasz śląski futbol. Nawet osoby sceptycznie nastawione np. do 5 lub 6 poziomu rozgrywek mogą się zdziwić. Emocji tutaj też nie brakuje, a piłkarze nie boją się wylać potu i krwi na boisku. Wszystko w ramach lokalnego patriotyzmu i miłości do tego sportu.

Wszystko znajdziecie pod tym LINKIEM

Zapraszamy!