Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
6 °C
AAA

Polska zagra z Ukrainą na Śląskim! Po ile bilety?

Miasta
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił harmonogram i ceny biletów na wszystkie mecze towarzyskie reprezentacji Polski przed Euro 2020. 31 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie biało-czerwoni zagrają z Ukrainą.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra cztery mecze towarzyskie w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy. Jednym ze spotkań będzie pojedynek biało-czerwonych z Ukrainą na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Mecz zostanie rozegrany 31 marca o godz. 20:45. Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił harmonogram sprzedaży biletów i ich ceny.

CZYTAJ TAKŻE - Polska wraca na Śląski!

Wejściówki będzie można zdobyć od 25 lutego. Właśnie wtedy ruszy internetowa sprzedaż za pośrednictwem platformy bilety.laczynaspilka.pl. Ceny biletów nie powinny być większym problemem dla kupujących. Kibice za najtańsze miejsca za bramkami zapłacą 70 złotych. Tyle samo kosztuje wejściówka dla osób niepełnosprawnych. Dziecko do lat 12 i jego opiekun zapłaci 110 złotych za dwie osoby w sektorach rodzinnych. Wejściówki kategorii II kosztować będą 90 złotych, natomiast miejsca na sektorach bocznych już 110 złotych. 

Polacy ostatni raz grali na Stadionie Śląskim 14 października 2018 roku. Wówczas przegrali z Włochami 0:1 w ramach Ligi Narodów. 


Komentarze