Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Nie żyje mężczyzna, który zderzył się ze ścianą podczas... meczu piłkarskiego

Miasta
Dziś nad ranem zmarł mężczyzna poszkodowany w wypadku, do którego doszło przed dwoma tygodniami w hali sportowej w Pankach. Nie wybudził się ze śpiączki. O zdarzeniu poinformował tygodnik Klobucka.pl

Do dramatycznych wydarzeń doszło w trakcie amatorskiej gry w piłkę nożną na trenie hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pankach. W poniedziałek, 3 lutego przed godziną 22:00 mieszkaniec gminy Przystajń, grający z synem i grupą młodzieży w piłkę nożną, rozpędzony całym impetem uderzył głową w ścianę budynku tuż obok bramki.

Siła uderzenia w połączeniu z szybkością spowodowała katastrofalne skutki. Po zderzeniu ze ścianą mężczyzna stracił przytomność. Wezwano pogotowie, nieprzytomnego wyniesiono na noszach i przygotowano do bezpiecznego transportu medycznego. Po dotarciu do jednego z częstochowskich szpitali, bardzo szybko przeprowadzono operację.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do ciężkich obrażeń twarzoczaszki, stan mężczyzny był początkowo trudny do określenia, a według naszych ustaleń został on wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, by nie doszło do kolejnych urazów.

Dyrektor GOKiS Stanisław Wrzesiński, będący jednocześnie długoletnim nauczycielem wychowania fizycznego mówił krótko po wydarzeniach na hali, że w jego wieloletniej praktyce nie widział tak dramatycznego zdarzenia związanego z piłką nożną.

Dzisiaj nad ranem nasz kolega z boiska zmarł nie wybudzając się ze śpiączki. Wyrazy głębokiego żalu składamy jego najbliższym – redakcja.

źródło: klobucka.pl


Komentarze