Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
20 °C
AAA

Lukas Podolski wylądował! Jutro oficjalna prezentacja. "Będę ich kopać w d..."

Wiadomości
screen Górnik TV
Lukas Podolski jest już w Polsce! W środę nowy piłkarz Górnika Zabrze wylądował na lotnisku w Pyrzowicach.

Na płycie lotniska 130-krotnego reprezentanta Niemiec i mistrza świata przywitała legenda klubu, Stanisław Oślizło. Następnie Lukas Podolski znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na kilka pytań.

Zawsze kibicowałem (Górnikowi - przyp. red.). Stadion jeszcze gotowy nie jest. Kibiców mamy. Wszystko jest. Klub super, historię ma. Ja się tu wychowałem. To jest mój klub od małego. Dlatego wybrałem, żeby zagrać w Górniku. Zawsze mówiłem, że tu zagram. Słowo to słowo - powiedział Lukas Podolski na lotnisku w Pyrzowicach - Cieszę się, że tu jestem - dodał piłkarz.

Lukas Podolski wypowiedział się też na temat innych piłkarzy Górnika Zabrze. Cieszy się, że klub stawia na młodych zawodników, często ze swojej akademii. Podolski zapowiedział, że zrobi wszystko, aby pomóc młodszym kolegom w karierze - Będę ich kopać w dupę, żeby biegali, żeby dobrze zagrali - zażartował Podolski.

Klub na czwartek zaplanował oficjalną prezentację Lukasa Podolskiego na Arenie Zabrze. Początek dla kibiców o godz. 19. Wcześniej zaplanowano oficjalną konferencję prasową z udziałem nowego piłkarza Górnika Zabrze.


Komentarze