Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
28 °C
AAA

Lukas Podolski wybrał Turcję zamiast Górnika Zabrze

Górnik Zabrze musi poradzić sobie bez Lukasa Podolskiego. Sen kibiców z Zabrza nie zostanie spełniony, ponieważ niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia woli Turcję.

Po zakończeniu rundy jesiennej pojawiła się plotka, że do Górnika Zabrze może dołączyć 34-letni Łukasz Podolski - wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej. Wszystko z powodu zakończenia jego kontraktu z japońskim Vissel Kobe. Podolski wielokrotnie zapewniał, że chciałby zakończyć karierę w Górniku, którego jest kibicem. Aktualnie drużyna z Zabrza przeżywa trudniejszy okres. Możliwe, że w najbliższym czasie straci czołowych piłkarzy oraz na wiosnę będzie musiała walczyć o utrzymanie, zamiast o europejskie puchary. 

CZYTAJ TAKŻE - Angulo i Podolski nie dla Górnika?

Niestety najprawdopodobniej marzenia kibiców dalej będą tylko marzeniami. Według nieoficjalnych informacji Lukas Podolski podpisze półroczny kontrakt z Antalyasporem, gdzie przebywa na testach medycznych. Nieznane są jeszcze szczegóły jego umowy, ale zapewne turecka drużyna może zapewnić mu więcej, niż Górnik Zabrze.