Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Kup sobie e-karnet na Cichą 6!

#Regionalna piłka
Fot. Ruch Chorzów
Odliczamy już dni do startu rundy wiosennej i ruszamy ze sprzedażą e-karnetów – pakietów transmisji ze wszystkich domowych meczów Ruchu! - czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Za realizację transmisji z domowych spotkań „Niebieskich” w dalszym ciągu odpowiadać będzie firma Sportbase, zapewniająca wysoki standard relacji – dwie kamery, powtórki, zbliżenia i jakość Full HD. Do tego zawsze dwóch komentatorów i – UWAGA! NOWOŚĆ! – studio przedmeczowe i przy wybranych spotkaniach także pomeczowe, a w nim goście, wywiady, analizy i opinie.

- czytamy na stonie ruchu chorzów

Co trzeba zrobić, by posiadać e-karnet? Wystarczy wejść na stronę www.tv.ruchchorzow.com.pl. i dokonać zakupu. Koszt karnetu to 110 zł, natomiast istnieje również możliwość wykupienia pojedynczych transmisji meczowych. Koszt takiej jednej transmisji to 15 zł. Działacze Ruchu Chorzów zapewniają, że niedługo uda im się pozyskać telewizyjne do meczów wyjazdowych, wtedy posiadacze e-karnetu będą mieć zagrwanatowaną zniżkę w wysokości 20%, by oglądać mecze, które nie będą odbywać się przy Cichej 6. 

 

Informujemy, że kibice, którzy latem zakupili „realne” karnety na mecze Ruchu, w dalszym ciągu będą mogli korzystać z darmowego dostępu do transmisji z domowych spotkań - czytamy również na stronie chorzowskiego Ruchu. 

Źródło: Ruch Chorzów